flex-xxl-cerna_dite_predeleni_mistnosti_800
flex-xxl-bila_800
flex-xxl-bila_casti_800
flex-xxl-bila_dite_800
flex-xxl-bila_nastenne_listy_800
flex-xxl-cerna_800
flex-xxl-cerna_casti_800
flex-xxl-cerna_dite_krb_800
flex-xxl-cerna_ohradka_800

Flex XXL

Zháňate zábranu nadmernej veľkosti, ktorú je možné použiť aj ako detskú ohrádku? Priestorová zábrana BabyDan Flex XXL Vás o svojej vhodnosti presvedčí vďaka svojej bezpečnosti a flexibilite. Túto zábranu je možné individuálne nastaviť v rozmedzí od 90 do 350 cm. Tak bude dieťatko v kuchyni aj v domácnosti s krbom a schodmi spoľahlivo chránené.


Popis tovaru

Potrebujete niečo viac, než len bežnú zábranu do dverí, aby bol Váš domov bezpečný? Potom je pre Vás priestorová kovová zábrana BabyDan Flex XXL 90 - 350 cm to správne riešenie. Vďaka maximálnemu možnému nastaveniu až 350 cm, ktoré sa môže ešte predĺžiť pomocou predlžovacích modulov, je možné miestnosť rozdeliť na dve časti: na bezpečnú časť na hranie a na časť, kde si dieťatko môže hrať len pod dohľadom.
 
Otvorené kuchyne, priestranné schody, krb v obývacej izbe či jedálni - z mnohých dôvodov sa do niektorých domácností klasická zábrana nehodí. Aby bolo dieťatko chránené pred horúcou platňou, experimentmi s krbom či lezení po schodoch je potrebné zaobstarať zabezpečenie do týchto nebezpečných priestorov. Môžete v nich použiť priestorovú kovovú zábranu BabyDan Flex XXL, keďže túto zábranu je možné flexibilne predĺžiť do požadovanej dĺžky. Vďaka nástenným armatúram, ktoré sú súčasťou dodávky môžete priestorovú kovovú zábranu BabyDan Flex XXL obzvlášť bezpečne pripevniť. A pre maximálnu možnú flexibilitu je táto priestorová zábrana vybavená aj dvierkami.
 
Navyše možno priestorovú kovovú zábranu BabyDan Flex XXL prestavať na ohrádku pre šteňatá. Pri dokúpení matraca ju možno používať aj ako klasickú detskú ohrádku. Takto môžete zariadiť svojmu dieťatku bezpečný priestor na hranie a pobehovanie.
 
Bezpečnosť je u priestorovej kovovej zábrane BabyDan Flex XXL vysoko cenená: Flex XXL zodpovedá najnovšej norme EU - norme EN 1930: 2011 a je vyrobená v Dánsku.
 
Špeciálne vlastnosti produktu:
  • Priestorová zábrana
  • Viac účelne využiteľný výrobok: ohrádka pre šteňatá, ohrádka okolo krbu, delič miestnosti
  • Od 90 do 350 cm
  • Súčasťou dodávky sú: 4 moduly, dvierka, súčiastky
  • Bezpečnostná norma: EU-norma, EN 1930:2011
  • Vyrobená v Dánsku
  • Dá sa dokúpiť: matrac do detskej ohrádky

Dodatočné informácie: 

Názov: priestorová kovová zábrana BabyDan Flex XXL 90 - 350 cm 
Typ výrobku: priestorová zábrana
Hmotnosť: 14,3 kg
Rozmery: dĺžka 90 - 350 cm x výška 71 cm x hĺbka 3,5 cm
Materiál: kov
Vlastnosti: sklopná
Vek: vhodná od narodenia do 2 rokov alebo do 15 kg
 

Páči sa Vám? K nákupu stačí iba kliknutie...

×
Kontaktujte nás
2000 znakov vľavo