Flexi Fit metal

Skrutkovacia kovová otvorová bezpečnostná zábrana v bielom a čiernom prevedení. Svojou nastaviteľnou dĺžkou sa prispôsobí takmer akýmkoľvek dveriam v byte. Je diskrétna, hodí sa takmer do každého priestoru.


Popis tovaru

Flexi Fit metal je veľmi prispôsobivý a pritom ekonomický ochranný systém, ktorý pasuje do prakticky všetkých miest, kde je potreba dieťa ochrániť. Je upevnený skrutkami prostredníctvom nástenného kovania, ktoré sa dá otočiť, a zábrana tak môže byť namontovaná buď vnútri rámu dverí alebo z vonkajšej strany. Dvierka je možné otvoriť v oboch smeroch, a to len jednou rukou.

Pre zmenu rozmerov stačí zábranu prenastaviť. Nie je k tomu potrebné dokupovať žiadne ďalšie diely. Pri montáži vnútri dverného rámu vojde zábrana do otvorov od 67 do 105,5 cm. Pri montáži mimo rámu dverí bude maximálny rozmer asi o 5 cm menší. Tým, že je zábrana upevnená skrutkami k stenám nepotrebuje vlastný rám, a tak nie je potreba v dolnej časti zábranu prekračovať. V prípade, že ju stále nepotrebujete, ľahko ju odstránite vytiahnutím jedného dielu.

Kovanie zostáva na svojom mieste a kedykoľvek ju ľahko dáte späť. Jej nevýhodou je okrem vŕtania do steny alebo zárubní, tiež potreba väčšieho priestoru pre otváranie, najmä u väčších otvorov, pretože sa otáča celá. Pánty, okolo ktorých sa zábrana otáča, by mali byť pri stene. Výška zábrany je 74 cm. Zodpovedá najnovšej norme EN1930: 2011.

Mohla by sa Vám hodiť? Pre jednoduchý nákup stačí len kliknutie...

 

×
Kontaktujte nás
2000 znakov vľavo