streamline_na-_schodisti_2
strealine_na_schodisti_800
streamline_detail_upevneni_2
streamline_detail
streamlline_800

Pet Gate Streamline

Zariaďte, aby bol Váš domov bezpečný - pre všetkých členov rodiny! So skrutkovacou zábranou pre psov a mačky BabyDan Pet Gate Streamline, ktorý sa hodí pre otvory 63,5 - 107 cm, nie je nič ľahšie. Táto praktická zábrana je so svojou výškou 103,5 cm dostatočne vysoká, aby sa vaši štvornohí miláčikovia pohybovali len tam, kde im to dovolíte.


Popis tovaru

Domáce zvieratá patria k rodine. Aby ste však nemuseli mať oči všade, je tu pre vás zábrana BabyDan Pet Gate Streamline.
 
Stabilná zábrana, ktorá bola vyhotovená z toho najkvalitnejšieho kovu sa stará o to, aby sa domáci miláčikovia pohybovali len na miestach, kde im to ich pán dovolí. Táto zábrana sa perfektne hodí k upevneniu na hornú časť schodov alebo do iných otvorov. Potrebujete len veľmi málo remeselnej zručnosti na upevnenie tejto zábrany na stenu pomocou skrutiek. Od ostatných zábran na schody sa líši predovšetkým tým, že je so svojou 103,5 cm výškou obzvlášť vysoká, a preto ju nemôžu psy ani iné domáce zvieratá prekonať.
 
Zábrana BabyDan Pet Gate Streamline je vyrobená ako otočná zábrana a možno ju pohodlne otvoriť a zatvoriť v oboch smeroch a to len jednou rukou. Aby sa dala zábrana ľahko upevniť a hodila sa takmer všade, je možné nastaviť jej šírku od 63,7 cm do 107 cm.
 
Táto zábrana nesmie chýbať v žiadnej domácnosti, v ktorej sa psy smú pohybovať len na určitých miestach. Hodí sa predovšetkým v prípade, že je v rodine malé dieťa - detská izba, hračky a všetko ostatné, čo patrí vášmu dieťatku – budú ochránené pred štvornohými členmi rodiny.
 
Špeciálne vlastnosti výrobku: 
  • Stabilná kovová zábrana pre psov
  • Upevnenie pomocou skrutiek
  • Obzvlášť vysoká - 103,5 cm
  • Neprekonateľná pre psov a ďalšie domáce zvieratá
  • Môže sa používať ako otočná zábrana
  • Môže byť otvorená na obe strany
  • Nastaviteľná do šírky od 63,7 do max 107 cm
 
Dodatočné informácie: 
Názov: BabyDan skrutkovacia zábrana pre psov a mačky Pet Gate Streamline 63,7 - 107 cm biela - kolekcia 2015
Typ výrobku: Zábrana na schody
Súčasť dodávky: schodisková zábrana bez predĺženia, montážne príslušenstvo
Vlastnosti: nastaviteľná do šírky, otočná
Minimálna šírka: 63,7 cm
Maximálna šírka: 107 cm
Hmotnosť: 6,3 kg
Farba: biela
Rozmery: šírka 63,7 - 107 cm x výška 103,5 cm
Materiál: kov
 

Ako zakúpiť? Stačí len pár kliknutí...

×
Kontaktujte nás
2000 znakov vľavo